Zavolejte nám domluvíme se

Jednokomorové betonové septiky

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Hledáte dodavatele betonových jímek?

Jednoduchý jednokomorový septik se skvěle hodí na chatu nebo do menších domácností. Poslouží jako běžná žumpa, ale můžete ji použít i jako sběrnou nádrž na dešťovou vodu, kterou chcete dále zužitkovat.  Septik vyrábíme z nepropustných typů betonu B25, B30 a B40. Ptáte se, zda ji potřebujete? Čtěte dále.

Proč septik od nás?

  • Kvalitní materiály
  • Odborná výroba
  • Uzpůsobení na míru
  • Záruka 5 let
  • 20 let zkušeností oceněné profesionálními certifikáty

jednokomorova-betonova-nadrz

Septik se skládá z vlastní nádrže se dnem doplněné o normální panel a šachtu z kvalitního betonu. Po víku nádrže se dá přejíždět až do hmotnosti 3,5 tuny vozidla. Minimální výška násypu činí 50 cm, tedy ideální pro běžné osobní auto. V případě potřeby se jímka může doplnit o dodatečnou zesílenou desku, která dovoluje zatížení až do hmotnosti 15 tun. 

Vstup do nádrže představuje speciální komínek s průměrem 60 cm, který se dá dle přání klienta rozšířit i zúžit. Komín je dlouhý 0,5 m, ale při větší hloubce terénu se dá nastavit.

Ceny jednokomorových jímek

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Detailní rozměry nádrží

Jedna nebo dvě komory? Záleží i na pozemku!

Dvoukomorový septik se bohužel nehodí ke každému domu nebo chatce.  Dovolit si ho může jen ten, jehož pozemek je suchý. V místě s přemírou podzemní vody by se septik s výpustí automaticky naplnil. Důležitý faktor představuje i rozsáhlost pozemku, pokud budete budovat drenážní systém.

Potřebujete pomoci s výběrem, nebo máte jiné otázky? Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme!