Zavolejte nám domluvíme se

Sklepy s rovnou střechou a bočním vchodem

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Hledáte dodavatele betonových jímek?

Hledáte spolehlivý skladovací prostor? Nemusíte pátrat dále! Naše prostorné a bezpečné sklepní prostory vyrobené z betonu jsou optimálním řešením pro vaše potřeby úložiště.

Jaká je vlastně podstata betonového sklepa? Tento inovativní a praktický koncept kombinuje funkčnost s estetikou. Naše sklepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, vibrovaného železobetonu s vodotěsnými vlastnostmi, což zaručuje jejich odolnost vůči tlaku podzemní vody a mrazu. Můžete si být naprosto jisti, že váš majetek bude v bezpečí a chráněn před vnějšími vlivy. V naší nabídce naleznete také různé doplňky pro betonové sklepy.

betonovy-sklep-rovna-strecha-bocni-vchod

Jak získat sklep za 3 dny?

Zahradní sklep můžete mít i vy za 3 dny. Jak?

  1. Kontaktujte nás a objednejte vybraný model sklepu. Vše máme skladem. Až k vám sklípek dopraví jeden z našich 20 nákladních vozů.
  2. Vyhlubte jámu na sklep. Doporučujeme využít služeb bagristy.
  3. Podívejte se, jak usazujeme sklep. Prefabrikát vám autojeřábem posadíme přímo do připraveného výkopu. Na vás jsou už jen dodatečné terénní úpravy.
  4. Využívejte sklep na plno.

Ceny sklepů s bočním vchodem

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Ceník prefabrikovaných sklepů zahrnuje: 

  • usazení do terénu

 

Ke sklepu lze navíc doobjednat:

  • schůdky
  • krytou větrací šachtu
  • omítnutí vstupu

Jak vybrat vhodnou velikost betonového sklepa?

Zvolení ideálního rozměru sklepa je zásadní pro jeho optimální funkčnost a vaši dlouhodobou spokojenost. Jak můžete určit, jaký rozměr bude pro vás nejlepší? Jaký vliv má typ sklepa na vaše rozhodování? Náš detailní článek vám nabídne ucelený pohled na výběr správného rozměru betonového sklepa, zohledňující všechny klíčové aspekty.

Možné konfigurace

Detailní rozměry sklepů

Můžete si také prohlédnout naše betonové sklepy s horním vstupem. Tyto alternativy nabízejí stejné výhody, avšak s přístupem shora. Je to skvělá volba, pokud preferujete odlišné uspořádání nebo pokud vám více vyhovuje horní přístup.

Potřebujete pomoci s výběrem, nebo máte jiné otázky? Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme!