Zavolejte nám domluvíme se

Sklepy s rovnou střechou a horním vchodem

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Hledáte dodavatele betonových jímek?

Naše prefabrikované sklepy z betonu s horním vchodem představují ideální kombinaci praktičnosti, funkčnosti a moderního vzhledu. Jsou pečlivě navrženy a vyrobeny s precizností, využívají nejvyšší kvalitu vibrovaného betonu. Tento materiál je proslulý svou vynikající odolností vůči tlaku podzemních vod a mrazu, což zaručuje, že váš majetek bude bezpečně chráněn před vnějšími vlivy.

betonovy-sklep-rovna-strecha-horni-vchod

Jak získat sklep za 3 dny?

Zahradní sklep můžete mít i vy za 3 dny. Jak?

  1. Kontaktujte nás a objednejte vybraný model sklepu. Vše máme skladem. Až k vám sklípek dopraví jeden z našich 20 nákladních vozů.
  2. Vyhlubte jámu na sklep. Doporučujeme využít služeb bagristy.
  3. Podívejte se, jak usazujeme sklep. Prefabrikát vám autojeřábem posadíme přímo do připraveného výkopu. Na vás jsou už jen dodatečné terénní úpravy.
  4. Využívejte sklep na plno.

Ceny sklepů s horním vchodem

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Ceník prefabrikovaných sklepů zahrnuje:

  • usazení do terénu

 

Ke sklepu lze navíc doobjednat:

  • schůdky
  • krytou větrací šachtu
  • omítnutí vstupu

Jak vybrat vhodnou velikost betonového sklepa?

Zvolení ideálního rozměru sklepa je zásadní pro jeho optimální funkčnost a vaši dlouhodobou spokojenost. Jak můžete určit, jaký rozměr bude pro vás nejlepší? Jaký vliv má typ sklepa na vaše rozhodování? Náš detailní článek vám nabídne ucelený pohled na výběr správného rozměru betonového sklepa, zohledňující všechny klíčové aspekty.

Detailní rozměry sklepů

Pokud preferujete jinou konfiguraci, můžete se nechat inspirovat naší širokou nabídkou betonových sklepů s bočním vstupem. Naše kvalitní produkty a profesionální přístup zaručují vaši spokojenost.

Potřebujete pomoci s výběrem, nebo máte jiné otázky? Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme!