Zavolejte nám domluvíme se

Modulární sklepy s horním vchodem

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Hledáte dodavatele betonových jímek?

Koncept modulárního designu spočívá v tom, že náš betonový sklep s horním vchodem je sestaven z oddělených prefabrikovaných modulů, které jsou důkladně navrženy a vyrobeny tak, aby umožnily snadnou instalaci a demontáž. To znamená, že je možné upravit rozměry sklepa podle konkrétních požadavků a v případě potřeby dokonce rozšířit, aby poskytoval větší úložný prostor.

Tento inovativní koncept přináší našim zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost přizpůsobit sklep jejich individuálním potřebám.

modularni-betonovy-sklep-horni-vchod
modularni-betonovy-sklep-horni-vchod

Jak získat sklep za 3 dny?

Zahradní sklep můžete mít i vy za 3 dny. Jak?

  1. Kontaktujte nás a objednejte vybraný model sklepu. Vše máme skladem. Až k vám sklípek dopraví jeden z našich 20 nákladních vozů.
  2. Vyhlubte jámu na sklep. Doporučujeme využít služeb bagristy.
  3. Podívejte se, jak usazujeme sklep. Prefabrikát vám autojeřábem posadíme přímo do připraveného výkopu. Na vás jsou už jen dodatečné terénní úpravy.
  4. Využívejte sklep na plno.

Ceny modulárních sklepů

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Ceník prefabrikovaných sklepů zahrnuje: 

  • usazení do terénu

 

Ke sklepu lze navíc doobjednat:

  • schůdky
  • krytou větrací šachtu
  • omítnutí vstupu

 

Můžete si také prohlédnout nabídku příslušenství pro betonové sklepy.

Jak vybrat vhodnou velikost betonového sklepa?

Zvolení ideálního rozměru sklepa je zásadní pro jeho optimální funkčnost a vaši dlouhodobou spokojenost. Jak můžete určit, jaký rozměr bude pro vás nejlepší? Jaký vliv má typ sklepa na vaše rozhodování? Náš detailní článek vám nabídne ucelený pohled na výběr správného rozměru betonového sklepa, zohledňující všechny klíčové aspekty.

Potřebujete pomoci s výběrem, nebo máte jiné otázky? Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme!

Nezávazná poptávka – kontaktujte nás