Betonové jímky

Betonové jímky z Polska - výroba

Krásná chatka u lesíka, ale kanalizace v nedohlednu. Abyste splašky nevypouštěli do polí, potřebujete jímku. Naše betonové žumpy vám skvěle poslouží u chatek, chalup i rodinných domů. Ověřeno zkušeností klientů, kteří nám důvěřují již více než 20 let.

Odpadní jímka – jednoduchý pomocník pro vaši domácnost

Betonová jímka se skládá z betonové šachty a samotné nádrže. Ode dna až ke stropu nádrž udrží až 3,5 tuny obsahu. Očekáváte-li větší zatížení, rádi vám jímku na míru doplníme zesílenou deskou, díky které bude moci objem dosahovat až 15 tun.

Veškeré naše jímky a septiky je možno upravit dle vašeho přání. Stačí se na nás obrátit a vše společně prodiskutujeme.

4 důvody, díky kterým si naše jímky zamilujete

  • Nepropustné
  • Pevné
  • Máme přes 20 let zkušeností. Za tu dobu se z nás stal odborník nejen na území ČR, ale i v celé EU.
  • Nejlepší poměr cena/výkon na českém trhu

Jak vyrábí žumpy profík?

Dokonalost našich jímek je způsobená především pečlivou výrobou, při které se dbá na postup i na materiál. Žumpy vyrábíme zásadně z prvotřídního betonu třídy B20 a B40, který je určen přímo na vodní stavby. Doplňujeme ho kvalitní těsnící hmotou a železobetonem s ocelovými konstrukcemi.

Vyberte si ze široké nabídky!

Naše jímky pokryjí potřeby chat, domů, jakož i menších firem. Vyberte si z našich septiků o objemu od 2 m3 až do 14 m3. Cena začíná již na 11 500 Kč!

Naši zákazníci si nejvíce oblíbili žumpu s objemem 10 m3. Nabízíme ji proto ve dvou verzích. Kromě  standardní si můžete vybrat i jímku nízkou. Je sice delší, ale bude vám stačit nižší výkop. Jedná se o ideální řešení pro majitele problematických pozemků, u nichž nejde kopat tak hluboko.

Nevíte si rady s výběrem jímky o vhodném objemu? Jak velkou nádrž potřebujete, si snadno spočítáte pomocí vzorce  V = S * P *t, přičemž S je průměrná denní spotřeba vody na člověka, P počet obyvatel a t požadovaný interval vývozu.

Vybrali jste svou jímku? S veškerými problémy a otázkami vám ze srdce rádi poradíme!