Zavolejte nám domluvíme se

Betonové jímky

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Hledáte dodavatele betonových jímek?

Krásná chatka u lesíka, ale kanalizace v nedohlednu. Abyste splašky nevypouštěli do polí, potřebujete jímku. Naše betonové žumpy vám skvěle poslouží u chatek, chalup i rodinných domů. Ověřeno zkušeností klientů, kteří nám důvěřují již více než 20 let.

Odpadní jímka – jednoduchý pomocník pro vaši domácnost

Betonová jímka se skládá z betonové šachty a samotné nádrže. Ode dna až ke stropu nádrž udrží až 3,5 tuny obsahu. Očekáváte-li větší zatížení, rádi vám jímku na míru doplníme zesílenou deskou, díky které bude moci objem dosahovat až 15 tun.

Veškeré naše jímky a septiky je možno upravit dle vašeho přání. Stačí se na nás obrátit a vše společně prodiskutujeme.

jednokomorova-betonova-nadrz
vicekomorova-betonova-nadrz-spojena-vedle-sebe

4 důvody, díky kterým si naše jímky zamilujete

  • Nepropustné
  • Pevné
  • Máme přes 20 let zkušeností. Za tu dobu se z nás stal odborník nejen na území ČR, ale i v celé EU.
  • Nejlepší poměr cena/výkon na českém trhu
 

Jak vyrábí žumpy profík?

Dokonalost našich jímek je způsobená především pečlivou výrobou, při které se dbá na postup i na materiál. Žumpy vyrábíme zásadně z prvotřídního betonu třídy B20 a B40, který je určen přímo na vodní stavby. Doplňujeme ho kvalitní těsnící hmotou a železobetonem s ocelovými konstrukcemi.

dvoukomorove-betonove-septiky

 

Vyberte si ze široké nabídky!

Naše jímky pokryjí potřeby chat, domů, jakož i menších firem. Vyberte si z našich septiků o objemu od 2 m3 až do 14 m3. Cena začíná již na 17 000 Kč!

Naši zákazníci si nejvíce oblíbili žumpu s objemem 10 m3. Nabízíme ji proto ve dvou verzích. Kromě  standardní si můžete vybrat i jímku nízkou. Je sice delší, ale bude vám stačit nižší výkop. Jedná se o ideální řešení pro majitele problematických pozemků, u nichž nejde kopat tak hluboko.

Nevíte si rady s výběrem jímky o vhodném objemu? Jak velkou nádrž potřebujete, si snadno spočítáte pomocí vzorce  V = S * P *t, přičemž S je průměrná denní spotřeba vody na člověka, P počet obyvatel a t požadovaný interval vývozu.

Vybrali jste svou jímku? S veškerými problémy a otázkami vám ze srdce rádi poradíme!

 

Vše vám přivezeme
a složíme do připravené díry

Máme nákladní auta, které mají jeřáb a proto vám jímku můžeme složit i v relativně složitých podmínkách viz obrázek níže, kde je kamion s přívěsem.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte dotaz ohledně dopravy a složení betonové jímky.

Doprava betonové jímky po ČR a SK

Nezávazná poptávka – kontaktujte nás

Časté dotazy našich klientů

Betonové jímky mají několik klíčových výhod oproti plastovým. Jsou výrazně pevnější a nepropustné, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Beton je také materiál, který lépe odolává změnám teplot a mechanickému poškození. Naše betonové jímky jsou vyráběny z prvotřídního betonu třídy B20 a B40, což zajišťuje vysokou kvalitu a spolehlivost. Dále nabízíme úpravy na míru podle vašich potřeb, což umožňuje přizpůsobit jímku konkrétním podmínkám a požadavkům.

Nabízíme širokou škálu betonových jímek s objemy od 2 m³ až do 14 m³. Nejpopulárnější mezi našimi zákazníky je jímka s objemem 10 m³, kterou nabízíme ve dvou verzích: standardní a nízkou. Nízká jímka je delší, což umožňuje instalaci na pozemcích, kde není možné kopat hluboko. Pro výběr správného objemu jímky doporučujeme využít vzorec: V = S * P * t, kde S je průměrná denní spotřeba vody na osobu, P počet obyvatel a t požadovaný interval vývozu.

Instalace betonové jímky je snadná díky našim nákladním autům s jeřábem, která umožňují složení jímky přímo do připravené díry i v relativně složitých podmínkách. Po doručení a umístění jímky do vykopané jámy je nutné ji správně usadit a připojit k odpadnímu systému. Dále je třeba zajistit správné zatížení a utěsnění jímky, aby byla zaručena její nepropustnost a dlouhá životnost. V případě potřeby vám rádi poradíme s konkrétními kroky instalace.

Cena betonových jímek začíná již na 17 000 Kč. Konečná cena závisí na objemu a specifikacích jímky. Nabízíme různé modely, které se liší nejen objemem, ale i konstrukčními vlastnostmi, například zesílenými deskami pro větší zatížení. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího řešení podle vašich potřeb a možností. Díky naší dlouholeté zkušenosti a kvalitě materiálů nabízíme nejlepší poměr cena/výkon na českém trhu.

Betonové jímky můžeme upravit podle specifických požadavků zákazníka. Nabízíme například zesílení desek pro zvýšení nosnosti jímky až na 15 tun. Kromě toho je možné zvolit mezi jednokomorovými a vícekomorovými nádržemi, které mohou být spojeny vedle sebe. Naše jímky a septiky lze také vybavit dalšími úpravami dle potřeby. Pro podrobnosti a individuální řešení se na nás neváhejte obrátit, rádi s vámi vše prodiskutujeme a najdeme nejlepší možné řešení.