Zavolejte nám domluvíme se

Vícekomorové betonové jímky

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Hledáte dodavatele betonových jímek?

Pouhá jednokomorová jímka nebo dvoukomorový septik nestačí? Potřebujete žumpu s větším objemem? Pak jsou pro vás určeny vícekomorové betonové jímky. Uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří shání vhodnou odpadní nádrž k vícepatrovým rodinným domům, firmám, nebo dokonce obchodním centrům.

Vícekomorové odpadní nádrže – větší objem vyžaduje více prostoru

K rozšíření objemu jímky dojde poměrně jednoduchým způsobem. Jednotlivé jednokomorové nádrže se zapojí do série, vytvoří tak vícekomorový tank větších rozměrů, který je však také náročnější na místo.

Při výkopu za účelem umístění vícekomorové jímky je třeba dbát nejen na požadovanou hloubku, ale také šířku. Každá komora má svůj vlastní komín s poklopem. Pro případné opravy je nutné každý z nich mít kdykoliv přístupný.

vicekomorova-betonova-nadrz-spojena-vedle-sebe
vicekomorova-nadrz-skladana-na-sebe

8 výhod vícekomorových jímek od od nás

  • Objem i nad 20 000 litrů
  • Kvalitní materiály
  • Bezchybná výroba certifikovaná EU
  • Instalace zdarma
  • 5letá záruka
  • Nejlepší poměr cena/výkon na českém trhu
  • 20 let na trhu a tisíce spokojených zákazníků nejen v ČR, ale i v celé Evropě.

 

Nádrže spojené vedle sebe

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Detailní rozměry nádrží

Nádrže skládané na sebe

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Detailní rozměry nádrží

Betonové jímky s velkým objemem potřebují dostatečně pevný materiál a pečlivou výrobu

Vícekomorové jímky vyžadují speciální péči. Vyrábíme je ze speciálních nepropustných betonů typů B25 – B40 určených přímo pro vodní stavby, který dodává našim jímkám potřebnou tvrdost a pevnost. Pro sestavení konstrukce využíváme kvalitní žebrovanou ocel, vnitřní prostory nádrže chrání  těsnící pěna.

Vyberte si dle svých potřeb

V naší nabídce najdete kombinované betonové nádrže s kapacitou od 8 000 litrů až do 28 000 litrů. Neboť se jedná o velmi specifickou záležitost, která si zasluhuje patřičné pozornosti našich odborníků, veškeré informace vám rádi poskytneme a s výběrem pomůžeme. Kontaktujte nás a domluvíme si veškeré podrobnosti!