Zavolejte nám domluvíme se

Modulární sklepy s bočním vchodem

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Koncept modulárního designu spočívá v tom, že náš betonový sklep je sestaven z oddělených prefabrikovaných modulů, které jsou důkladně navrženy a vyrobeny tak, aby umožnily snadnou instalaci a demontáž. To znamená, že je možné upravit rozměry sklepa podle konkrétních požadavků a v případě potřeby dokonce rozšířit, aby poskytoval větší úložný prostor.

Tento inovativní koncept přináší našim zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost přizpůsobit sklep jejich individuálním potřebám.

modularni-sklep-bocni-vchod
modularni-sklep-bocni-vchod

Jak získat sklep za 3 dny?

Zahradní sklep můžete mít i vy za 3 dny. Jak?

  1. Kontaktujte nás a objednejte vybraný model sklepu. Vše máme skladem. Až k vám sklípek dopraví jeden z našich 20 nákladních vozů.
  2. Vyhlubte jámu na sklep. Doporučujeme využít služeb bagristy.
  3. Podívejte se, jak usazujeme sklep. Prefabrikát vám autojeřábem posadíme přímo do připraveného výkopu. Na vás jsou už jen dodatečné terénní úpravy.
  4. Využívejte sklep na plno.

Ceny modulárních sklepů

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Ceník prefabrikovaných sklepů zahrnuje:

  • samotný sklep i s dveřmi 
  • usazení do terénu

 

Ke sklepu lze navíc doobjednat:

  • schůdky
  • krytou větrací šachtu
  • omítnutí vstupu

Možné konfigurace

Můžete také prozkoumat naše modulární sklepy s horním vstupem. Tato možnost je skvělou volbou, pokud upřednostňujete jiné uspořádání nebo pokud vám více vyhovuje horní přístup.

Potřebujete pomoci s výběrem, nebo máte jiné otázky? Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme!