Zavolejte nám domluvíme se

Betonové jímky Nymburk

Sháníte ke své chalupě, chatce, rodinnému domu či snad rovnou firemní budově kvalitní odolnou jímku? Nabízí vám jednokomorové žumpy, dvoukomorové septiky i vícekomorové jímky jedinečné kvality.

Na celé oblasti Nymburk dovážíme, stejně jako po celém zbytku České republiky, již do 3 dnů od objednávky. Zakládáme si na kvalitě a odbornosti, proto vám jímku i profesionálně nainstalujeme a zapojíme. Zcela zdarma!

4 vlastnosti našich nádrží, které vás zbaví obav

Septik - čistička odpadních vod

Proč do Nymburka žumpu od nás?

S výrobou nádrží jsme začínali před 20 lety, od té doby naše působení přerostlo hranice ČR a nyní jsme uznávaní odborníci v rámci celé EU. Jímky a septiky vyrábíme z kvalitního nepropustného betonu tříd B20 – B40. I pro Nymburk odpadní nádrž dopraví jeden z 20 našich speciálních vozů s hydraulickým ramenem, které složí jímku na váš pozemek.

Naše nádrže od A do Z

Co byste si na v této lokalitě přáli? V naší široké nabídce najdete žumpy, jímky i septiky s objemy od 2 m3 až po 24 m3.

Klasická jímka, která sbírá odpadní vodu z vaší nemovitosti. Skládá se ze samotné nádrže, komínu s poklopem a betonové desky s pevnou ocelovou konstrukcí. Jednokomorové jímky si můžete do objednat o velikosti od 2 m3 do 14 m3.

Ekologické nádrže, které odpadní vodu kromě jímání také čistí, máme připravené na cestu až k vám v rozměrech 7, 8, 10 a 12 m3.

Pro náročné zákazníky v oblasti Nymburk, kteří shánějí septik k vícepodlažnímu rodinnému domu, nebo firemní budově jsme také k dispozici. Kontaktujte nás, společně upřesníme vaše požadavky a vymyslíme řešení dle vašeho přání!

Nejste si jisti, jaký objem jímky zvolit? Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se nám ozvat, jsme pro vás na příjmu 24/7 abychom pomohli odvést splašky z vaší domácnosti!